Drevené krmítko pre vtáky

Kód: 1472
€39,99 €33,33 bez DPH
Skladom, do 3 dní u vás.
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

Detailné informácie

Objednávky cez telefón
Objednávky aj cez telefón
Spojte sa s naším asistentom.
Poštovné zadarmo nad 100€
Poštovné zadarmo
pri objednávke nad 100€
Spokojnosť
Spokojnosť
10 000 + spokojných zákazníkov

Podrobný popis

Predstavujeme vám očarujúce drevené kŕmidlo pre vtáky, ktoré je navrhnuté tak, aby vyzeralo ako malý domček. Toto kŕmidlo je vyrobené z kvalitnej brezy, čo mu dodáva prírodný a rustikálny vzhľad. Brezové drevo je známe svojou odolnosťou a dlhou životnosťou, takže vaše kŕmidlo bude vtáčikom slúžiť mnoho sezón.

Strecha kŕmidla je zhotovená z jemného prútia, ktoré nielen pridáva na estetickom vzhľade, ale aj poskytuje praktickú ochranu. Prútie je starostlivo upletené, aby odolávalo poveternostným podmienkam, či už ide o dážď, sneh alebo vietor. Vďaka tomu zostane potrava pre vtáky suchá a chránená pred nepriaznivým počasím.

Dizajn kŕmidla pripomína malý domček, čo nielen poteší vaše oko, ale aj poskytne vtákom pocit bezpečia a pohodlia. Otvorené strany umožňujú jednoduchý prístup pre vtáčiky všetkých veľkostí a zároveň uľahčujú dopĺňanie potravy. Kŕmidlo je dostatočne priestranné, aby sa na ňom mohlo kŕmiť viacero vtákov naraz, čo podporuje priateľské a živé prostredie vo vašej záhrade.

Toto kŕmidlo je ideálnym doplnkom pre každého milovníka prírody. Môžete ho zavesiť na strom, umiestniť na záhradný stĺpik alebo na verandu, kde ho budete mať na očiach a môžete pozorovať vtáčiky pri kŕmení. Je to nielen praktický, ale aj dekoratívny prvok, ktorý oživí každú záhradu alebo dvor.

Investujte do kvality a krásy s naším dreveným kŕmidlom pre vtáky a prineste kúsok prírody priamo do vášho domova. Vaši operení priatelia vám budú vďační za bezpečné a príjemné miesto na kŕmenie a vy si budete môcť vychutnávať ich prítomnosť.

Rozmer

Výška- 40 cm

Priemer- 21 cm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: